David Blomberg art déco skåp
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAVID BLOMBERG, skåp, art déco, tillverkad 1933, betsad björk, ek och intarsia i palisander, överdel med låsbara skåpdörrar, inredd med tre hyllplan, underdel med fyra låsbara lådor, handtag i matt stål, höjd ca 156, 100x42 cm
Bruksslitage, smärre avslag, repor, smuts, märken från glas i inredning, limrester i de två mindre lådor
665399
2019-07-30