David Blomberg art déco skåp

David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp
David Blomberg art déco skåp

Klubbat för:

12 500 SEK

5 000 SEK

DAVID BLOMBERG, skåp, art déco, tillverkad 1933, betsad björk, ek och intarsia i palisander, överdel med låsbara skåpdörrar, inredd med tre hyllplan, underdel med fyra låsbara lådor, handtag i matt stål, höjd ca 156, 100x42 cm

Bruksslitage, smärre avslag, repor, smuts, märken från glas i inredning, limrester i de två mindre lådor

665399

2019-07-30