Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID BLOMBERG, bord, art déco, tillverkad 1933, betsad mahogny, intarsia i palisander, höjd ca 73, 140x70 cm
Bruksslitage, kraftig faneravslag på sarg, smärre vattenskador, repor
665402
2019-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här