David Blomberg art déco bord

David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord
David Blomberg art déco bord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID BLOMBERG, bord, art déco, tillverkad 1933, betsad mahogny, intarsia i palisander, höjd ca 73, 140x70 cm

Bruksslitage, kraftig faneravslag på sarg, smärre vattenskador, repor

665402

2019-07-30