Ingegerd Råman champagneglas och vaser
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGEGERD RÅMAN, glasservis, ´August´, Skruf, 56 dlr, bestående av: 12 rödvinsglas, 8 vitvinsglas, 12 cocktailglas, 12 likörglas, 12 selterglas, signerade ´Skruf - Råman´, höjder 9-15 cm
I rödvinsglas med ett nagg
665411
2019-07-30