Ingegerd Råman champagneglas och vaser

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

INGEGERD RÅMAN, glasservis, ´August´, Skruf, 56 dlr, bestående av: 12 rödvinsglas, 8 vitvinsglas, 12 cocktailglas, 12 likörglas, 12 selterglas, signerade ´Skruf - Råman´, höjder 9-15 cm

I rödvinsglas med ett nagg

665411

2019-07-30