Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
RÖRSTRAND, "Ostindia", 4 ytterfoder, flintgods, tryckt dekor av blommor mot ljusblå fond, stämplade, höjd ca 10, diameter ca 13 cm
Några krukor med invändigt ytligt slitage
665412
2019-07-30