Snurrfåtölj med fotpall 1960-tal
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ/FOTPALL, blå textilklädsel, fyrpassfötter klädda med Riopalisander (Dalbergia Nigra), stam i borstat stål, snurrmodell, 1960-tal, fåtölj H ca 70 cm, B ca 78 cm, pall H ca 40 cm, ca 60x50 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Smutsig, smärre fläckar/slitage på klädsel, något torr skum
665413
2019-08-11