Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, Imhof, Schweiz, 1900-tal, Mässing. Höjd 18,5 cm, bredd 21,5 cm.
A Imhof brass table clock
Height 18,5 cm, width 21,5 cm.
Ej funktionstestad. Slitage.
665417
2019-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här