Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

BORDSUR, Imhof, Schweiz, 1900-tal, Mässing. Höjd 18,5 cm, bredd 21,5 cm.

A Imhof brass table clock
Height 18,5 cm, width 21,5 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

665417

2019-07-30