Carl Malmsten Vidar byrå
Vollendet
2019-07-31
665429
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Vidar", byrå, fanérad med björk, draghandtag i björk, med 5 lådor i sargen, skyltmärkt, höjd ca 87 cm, yttermått ca 77x42 cm
Smärre bruksslitage, enstaka ytrepor förekommer