Klubbat för:
5 800 SEK
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Vidar", byrå, fanérad med björk, draghandtag i björk, med 5 lådor i sargen, skyltmärkt, höjd ca 87 cm, yttermått ca 77x42 cm
Smärre bruksslitage, enstaka ytrepor förekommer
665429
2019-07-31