Rörstrand vas

Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas
Rörstrand vas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, vas, fajans, sannolikt Carl Harry Stålhane, glaserat stengods med dekor av blomster, osignerad, stämplad Rörstrand undertill, höjd ca 28 cm

Bruksslitage

665438

2019-07-31