Anna Hillberg oljenmålning

Anna Hillberg oljenmålning
Anna Hillberg oljenmålning
Anna Hillberg oljenmålning
Anna Hillberg oljenmålning
Anna Hillberg oljenmålning
Anna Hillberg oljenmålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA HILLBERG (född 1957): Trädgårdsscen, signerad Anna Hillberg, olja på duk, 70x75 cm

Detta föremål ingår i tema-auktion Trädgårdsfest

665439

2019-07-30