Lennart Alexandrie oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ALEXANDRIE (samtida): Kustmotiv, signerad Lennart Alexandrie, daterad -09, olja på duk, ca 30x90 cm

665440

2019-07-31