Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
CECILIA HAUPT (född 1972): "Pitbull", signerad Cecilia Haupt, numrerad 162/260, färglitografi, bildmått ca 28x38 cm.
Ej examinerad ur ramen
665441
2019-07-31