Cecilia Haupt litografi

Cecilia Haupt litografi
Cecilia Haupt litografi

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

CECILIA HAUPT (född 1972): "Pitbull", signerad Cecilia Haupt, numrerad 162/260, färglitografi, bildmått ca 28x38 cm.

Ej examinerad ur ramen

665441

2019-07-31