Vintage cykel
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CYKEL, herrmodell, Vega, Östergötlands Velocipedfabrik, CA Pettersson & Co Linköping, hjul 27", 1930-tal, Bosch Rotodyn belysning
Bruks- och ålderrelaterat slitage, rost, verktygsväskans ena fäste trasigt, senare stöd, huvudsakligen original, inklusive verktygsväska i skinn
665443
2019-08-12