Vintage cykel
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CYKEL, herrmodell, Husqvarna, hjul 27", 1920-tal, Robo belysning
Bruks- och åldersrelaterat slitage, rost, senare omlackerad, senare baklampa,senare pedaler, nytt stöd, nya däck, till stor del original
665444
2019-08-12