Vintage cykel
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
CYKEL, herrmodell, Husqvarna, hjul 27", 1920-tal, Robo belysning
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, rost, senare omlackerad, senare baklampa,senare pedaler, nytt stöd, nya däck, till stor del original
665444
Päivämäärä:
2019-08-12