Vintage cykel
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CYKEL, herrmodell, Nymans verkstäder, Uppsala, 1930-tal, hjul 26", Robo belysning
Slitage, rost, senare styre, handtag, ringklocka och pakethållare, samtida med ej ursprunglig skinnsadel, stöd saknas, till stor del original
665445
2019-08-12