Cimon och Pera oljemålning
Valmis
2019-08-04
665478
| Korkein tarjous | 16 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
SIMON VOUET, hans efterföljare, omkring 1700, Caritas Romana, olja på duk, 91x72 cm
Lagningar, retuscher, krackeleringar