Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talet slut, mässing, grön plåtskärm, 34 ljuspunkter höjd 158 cm
Märken, repor, smärre slitage.
665479
2019-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här