Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Interiör, signerad och daterad BNZ 45, olja på pannå, ca 40x26 cm

665491

2019-07-31