NK Harding Karmstolar
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, "Harding", 4st., bonad björk, 1920-tal, fothylsor i vitmetall, ryggbricka i rotting, sits i orange skinn, skyltmärkta NK, sitthöjd ca 44 cm
Ålders- samt bruksrelaterat slitage
665493
2019-07-31