NK Harding Karmstolar

NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar
NK Harding Karmstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, "Harding", 4st., bonad björk, 1920-tal, fothylsor i vitmetall, ryggbricka i rotting, sits i orange skinn, skyltmärkta NK, sitthöjd ca 44 cm

Ålders- samt bruksrelaterat slitage

665493

2019-07-31