Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BORD, allmoge, 1700/1800-tal, med låda, underrede med rester av originalfärg, skivan ej original, höjd ca 73 samt 120x75
Proveniens: Ska ursprungligen komma från trakten av Jakobsstad
665498
2019-07-31