Hasse Andersson oljemålning

Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HASSE ANDERSSON (1926-2003): Gås, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, 46x38 cm

Zustandsbeschreibung

665531

2019-07-31