Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HASSE ANDERSSON (1926-2003): Gås, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
665531
2019-07-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner