Oidentiferad Konstnär oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Bohusskuta, olja på pannå, otydligt signerad samt daterad 1925, mått ca 27x35

Smuts

665539

2019-07-30