Lucien Boulier

Lucien Boulier
Lucien Boulier
Lucien Boulier
Lucien Boulier
Lucien Boulier
Lucien Boulier

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUCIEN BOULIER (1882-1963): Ung kvinna med spegel , signerad Boulier, olja på pannå, 27,5x21,5 cm

665546

2019-07-30