Vinkylare Louis-XVI stil
2019-07-30
665551
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINKYLARE/BLOMSTERBORD, 1800-tal, Louis-XVI stil, mahogny, skuren dekor i form av akantusblad, höjd ca 94, diameter 32 cm
Slitage, insats saknas