Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
VINKYLARE/BLOMSTERBORD, 1800-tal, Louis-XVI stil, mahogny, skuren dekor i form av akantusblad, höjd ca 94, diameter 32 cm
Slitage, insats saknas
665551
2019-07-30