Hallbyrå
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLBYRÅ, 1960-tal, Glas & Trä, fanerad i riopalisander (Dalbergia Nigra), med lådor, handtag med mässingsstavar, etikettmärkt Glas & Trä, Hovmantorp, höjd ca 43, ca 105x40 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Mindre repor, spricka i höger främre ben
665563
2019-08-18