Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1800-tal, troligen Fransk för den Turkiska marknaden, beslag i mässing, märkt ´M.R´, läng ca 50 cm

Lagning

665570

2019-07-31