Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, slät pipa med rundat kammarstycke, helstock, längd ca 145cm

Slitage

665579

2019-07-31