Sideboard Danmark 1960-tal
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SIDEBOARD, fanerat i Riopalisander (Dalbergia Nigra), fyrkantiga ben i metall med avslut i riopalisander, skjutdörrar, mittsektion med hyllplan, yttre sektioner med totalt 6 lådor/backar, dansk tillverkning 1960-tal, höjd ca 85 114x52 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Smärre bruksslitage, metallben något anfrätta
665596
2019-08-18