Bordslampor Kosta
Valmis
2019-07-31
665610
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Elarmatur, Kosta, mässing, etikettmärkta, höjd ca 47 cm, ljusa tygskärmar medföljer
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen