Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Elarmatur, Kosta, mässing, etikettmärkta, höjd ca 47 cm, ljusa tygskärmar medföljer
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
665610
2019-07-31