Bordslampor Kosta

Bordslampor Kosta
Bordslampor Kosta
Bordslampor Kosta
Bordslampor Kosta
Bordslampor Kosta
Bordslampor Kosta

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Elarmatur, Kosta, mässing, etikettmärkta, höjd ca 47 cm, ljusa tygskärmar medföljer

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

665610

2019-07-31