Spelbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, fanérat i mahogny, blindlåda, inredning med brädspel, utdragbara skivor, höjd ca 77, 88x40 cm, utfällt ca 40 cm
Slitage, märken, repor, ställvis mindre förlust av fanéring, något blekt, torrsprickor
665612
2019-07-31