Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, fanérat i mahogny, blindlåda, inredning med brädspel, utdragbara skivor, höjd ca 77, 88x40 cm, utfällt ca 40 cm

Slitage, märken, repor, ställvis mindre förlust av fanéring, något blekt, torrsprickor

665612

2019-07-31