Byrå rokokostil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, bukig form med stenskiva samt 3 lådor, fanérad i palissander med intarsia dekor i form av blommor, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, ca 78, 74x40 cm
CITES intyg medföljer
Bruksslitage, mindre repor och märken
665614
2019-07-31