Linda Ljunggren fat
Vollendet
2019-07-31
665615
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LINDA LJUNGGREN, "Miró" fat, samtida, stengods, delvis krackelerad glasyr med abstrakt dekor i gul och svart, monogramsignerad ´´LL´´ undertill, diameter ca 50 cm