Linda Ljunggren fat
Valmis
2019-07-31
665616
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LINDA LJUNGGREN, "Velvet Underground" fat, samtida, stengods, delvis krackelerad glasyr med abstrakt dekor i gult och svart, monogramsignerad ´´LL´´ undertill, diameter ca 49 cm