Cello med stråke
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CELLO, 1800-tal, samt STRÅKE, 1900-tal, stråke med detaljer av mässing och pärlemo, längd 69 cm. Cello längd ca 130 cm.
Tema: Violiner och Stråkar
Slitage, ställvis kraftigt, skador och lagningar.
665622
2019-08-16