Cello med stråke

Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke
Cello med stråke

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CELLO, 1800-tal, samt STRÅKE, 1900-tal, stråke med detaljer av mässing och pärlemo, längd 69 cm. Cello längd ca 130 cm.

Tema: Violiner och Stråkar

Slitage, ställvis kraftigt, skador och lagningar.

665622

2019-08-16