Evert Lundqvist oljemålning

Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

10 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Figurkomposition, otydligt monogramsignerad samt signerad a tergo Evert Lundqvist, olja på duk, 51x42 cm

665640

2019-08-03