Klubbat för:
17 500 SEK
10 000 SEK
EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Figurkomposition, otydligt monogramsignerad samt signerad a tergo Evert Lundqvist, olja på duk, 51x42 cm
665640
2019-08-03