Violin

Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIOLIN i låda, 1800-tal, samt STRÅKE, i senare fodral, längd ca 60 cm.

Tema: Violiner och Stråkar

Bruksslitage.

665647

2019-08-16