Ljusstakar Danmark

Ljusstakar Danmark
Ljusstakar Danmark
Ljusstakar Danmark
Ljusstakar Danmark
Ljusstakar Danmark
Ljusstakar Danmark
Ljusstakar Danmark
Ljusstakar Danmark

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Danmark, 1900-talets första hälft, barockstil, höjd 14 cm, vikt ca 500 g

Smärre bucklor

665657

2019-08-01