Wiktor Korecki oljemålning

Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIKTOR KORECKI (Polen, 1890-1980): Landskap med träd, olja på duk, signerad Wiktor Korecki, ca 50x70 cm

665675

2019-08-11