Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGRID RUIN (1881-1956): interiör med flicka, signerad I Ruin, daterad 1912, olja på duk, ca 75,5x65,5 cm
Mindre färgbortfall vid kanten
665676
2019-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här