Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID RUIN (1881-1956): interiör med flicka, signerad I Ruin, daterad 1912, olja på duk, ca 75,5x65,5 cm

Mindre färgbortfall vid kanten

665676

2019-07-31