Shakerbord Börge Mogensen bok

Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok
Shakerbord Börge Mogensen bok

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, ´Shaker Table´, Börge Mogensen, formgivningsår 1958, lackerad bok, stämplat samt etikettmärkt, höjd 72, 200x89 cm

Spricka, bruksslitage

665679

2019-07-31